Dyspozytor / praca administracyjna

2 500,00 zł

inne

Dyspozytor Leżajsk, praca Leżajsk, administracyjna Leżajsk

Obowiązki
• Wsparcie pracy biura w zakresie bieżących zadań administracyjnych
• Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji, dokumentów i korespondencji
• Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji
• Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura
• Kontakt z dostawcami / usługodawcami zewnętrznymi
Wymagania
• Obsługa komputera i urządzeń biurowych (podstawowa znajomość programów pakietu MS Office)
• Doskonała organizacja pracy własnej i priorytetyzacji
• Dokładność i skrupulatność
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Umiejętność pracy w zespole
• Wielozadaniowość i dynamizm w działaniu

Oferujemy

Wprowadzenie na stanowisko
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Finansowanie dalszego rozwoju w formie szkoleń i kursów
Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

Zapraszamy do kontaktu:
technicznyterminal@cmc-oil.pl
Kom: 728577659

Ważne do: 2024.12.08, wyświetleń: 436

nr ogłoszenia: 22249